1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

У лютому 2014 року вийшов із друку новий примірник газети «Банківський аналітик» однойменного студентського наукового гуртка кафедри банківської справи ТНЕУ.

21 March 2014

Written by Admin

На шпальтах лютневого випуску газети Ви зможете знайти інформацію про проведені СНГ «Банківський аналітик» наукові заходи. Також матимете змогу ознайомитися із цікавими статтями на різноманітну економічну тематику, зокрема щодо стану кредитного ринку та банківської системи України загалом.

На дозвіллі пропонуємо Вам розгадати кросворд, а також прочитати корисні поради щодо убезпечення своїх коштів від різноманітних шахрайських махінацій.

Детальніше...

27 лютого 2014 року Студентським науковим гуртком кафедри банківської справи «Банківський аналітик» було проведено круглий стіл на тему: «Провідні банки Wall Street та їх роль в світовій банківській системі».

07 March 2014

Written by Admin

Голова студентського наукового гуртка Юлія Якименко, зазначивши обрану тематику для обговорення, відмітила, що специфіка діяльності провідних банків Wall Street визначає вагомий вплив американської банківської системи на економічне становище США та світу загалом, тому варто дослідити історію їх розвитку та особливості інструментів, що використовуються ними. Також Юлія Якименко привітала гостей засідання, а саме к.е.н., доцента Я.І. Чайковський та к.е.н., доцента Г.Р. Балянт, куратора гуртка к.е.н., доцента Г.М. Забчук та членів студентського наукового гуртка «Банківський аналітик».

Детальніше...

У листопаді 2013 року вийшов із друку новий примірник газети «Банківський аналітик» однойменного студентського наукового гуртка кафедри банківської справи ТНЕУ.

22 November 2013

Written by Admin

У даному примірнику газети Ви зможете ознайомитися із різноманітними статтями, які переконають Вас у надійності зберігання коштів у банківському сейфі, а також дадуть відповіді на найбільш поширені запитання, які виникають у клієнтів банку щодо оренди банківського сейфу, вибору банку для вкладення своїх коштів тощо. Окрім цього, на сторінках газети міститься інформація про сучасний стан банківської системи України та певні прогнози на майбутнє, зокрема щодо можливостей створення електронного банку та певних банківських продуктів для дітей.

Докладніше...

12 листопада 2013 року Студентським науковим гуртком кафедри банківської справи «Банківський аналітик» було проведено круглий стіл на тему: “Суть та ефективність систем дистанційного банківського обслуговування”.

14 November 2013

Written by Admin

Зі вступними словами розпочав науковий захід в.о. декана факультету банківського бізнесу Б.П. Адамик, перш за все, відзначивши, що фінансова система є сконцентрованою в банківському напрямі, що обумовлює розвиток вакансій в комерційних банках та широкі можливості для подальшого працевлаштування в даній сфері. Проте для таких перспектив свого кар`єрного розвитку необхідно обрати професію банкіра та здобути відповідні знання, що можливо реалізувати на базі факультету банківського бізнесу, де, зокрема, пропонуються оптимальні умови для навчання. А саме - це окремий корпус, на базі якого функціонує спортзал, їдальня та комп`ютерна аудиторія, поряд з цим активно діють студентські наукові гуртки, випускаючи щоквартально газети наукового змісту, а також активно проводяться тематичні вечори. Також Б.П. Адамик, зважаючи на тематику заходу, звернув увагу на розвиток дистанційного банківського обслуговування в банківських установах, що значно полегшує роботу трудового колективу банків, завдяки своїй доступності для населення та швидкості обслуговування

Детальніше...

Щиро вітаємо студентів факультету банківського бізнесу Коцюрубу Наталю та Прохоцького Андрія з успішним виступом у фіналі Всеукраїнської Студентської UniОлімпіади!

12 November 2013

Written by Admin

Участь в Олімпіаді прийняло 1272 учасники із понад 40 вищих навчальних закладів України. Олімпіада проходила в 3 тури. 1 тур відбувся у online-режимі: студентам було запропоновано вирішити бізнес-кейс та дати відповіді на 30 тестів. За результатами першого туру UniОлімпіади десять студентів факультету банківського бізнесу увійшли до Top-60 найкращих студентів України і стали учасниками другого туру даної олімпіади.

Детальніше...

We have 15 guests online