1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

6 листопада 2013 року було проведено науковий семінар на тему: «Фінансова грамотність серед населення України»

12 November 2013

В навчальному корпусі зібралося 60 школярів із різних шкіл, зокрема учні 9-х класів школи №2, учні 10-х класів школи №5 та учні Калуського коледжу економіки, права та інформаційних технологій. Присутні мали можливість дізнатися про те, як фінансово правильно складати бюджет сім’ї, як саме заощаджувати гроші і як мудро їх витрачати й інвестувати.

Детальніше...

16 вересня 2013 року відбулось перше в цьому навчальному році засідання наукового гуртка «Банківський аналітик»

В ході засідання було проведено науковий семінар на тему: «Організація діяльності студентського наукового гуртка кафедри банківської справи «Банківський аналітик».

Докладніше...

У травні 2013 року вийшов із друку новий примірник газети «Банківський аналітик» однойменного студентського наукового гуртка кафедри банківської справи ТНЕУ.

На шпальтах травневого випуску газети Ви зможете ознайомитись із звітами про діяльність гуртка, зокрема знайти інформацію про проведену Всеукраїнську наукову конференцію на тему: «Грошово-кредитне регулювання у механізмі забезпечення макроекономічної стабілізації та ефективності функціонування банківської системи України», науковим семінаром на тему «Проблеми та витоки боргової кризи у США та ЄС: уроки для України».

Докладніше...

4 червня 2013 року Студентським науковим гуртком кафедри банківської справи «Банківський аналітик» було проведено підсумкове засідання.

Голова студентського наукового гуртка Юлія Якименко розпочала засідання, зауваживши про необхідність підбиття підсумків роботи гуртка за 2012-2013 н. р. та висвітлення досягнень гуртківців в їх науково-дослідній роботі. У підсумковому засіданні взяли участь: завідуючий кафедрою банківської справи, д.е.н., професор О.В. Дзюблюк, куратори гуртка к.е.н., доцент Г.М. Забчук, викладач В.Я. Рудан та члени студентського наукового гуртка «Банківський аналітик».

Докладніше...

We have 14 guests online