1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

16 квітня 2013 року Студентським науковим гуртком кафедри банківської справи «Банківський аналітик» був проведений науковий семінар на тему: «Проблеми та витоки боргової кризи у США та ЄС: уроки для України» .

Розпочала науковий семінар із вступним словом Голова студентського наукового гуртка Юлія Якименко, зазначивши обрану тематику для обговорення, а також представила гостей засідання. Зокрема, у науковому заході взяли участь к.е.н., доцент С.О. Краснов, к.е.н., викладач О.В. Метлушко, к.е.н., доцент Т.С. Стубайло, а також куратори гуртка к.е.н., доцент Г.М. Забчук, викладач В.Я. Рудан та члени студентського наукового гуртка «Банківський аналітик».

Докладніше...

Студентський науковий гурток кафедри банківської справи «Банківський аналітик» розширює горизонти наукової співпраці.

12-13 квітня учасники та куратори студентського наукового гуртка «Банківський аналітик» кафедри банківської справи прийняли участь у ХІ Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих учених та студентів «Проблеми та перспективи розвитку економіки в умовах ринку», що відбулася у Національному університеті «Острозька академія» (м.Острог).

Докладніше...

Вітаємо студента групи БСм-51 Іолтуховського Віталія та студентку групи ФБС-43 Педорич Лілію факультету банківського бізнесу з успішним виступом у фіналі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа».

11-12 квітня 2013 року студенти факультету банківського бізнесу Тернопільського національного економічного університету Іолтуховський Віталій та Педорич Лілія приймали участь у фіналі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа», яка проходила на базі Харківського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України.

Докладніше...

Вітаємо Якименко Юлію з перемогою!

Професорсько-викладацький склад кафедри банківської справи ТНЕУ та колектив студентського наукового гуртка “Банківський аналітик” вітає Голову гуртка, студентку групи ФБС-44 факультету банківського бізнесу Якименко Юлію (науковий керівник: д.е.н., професор, завідуючий кафедрою банківської справи О. В. Дзюблюк), яка здобула диплом ІІ ступеня на підсумковій науково-практичній конференції II-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук із спеціальності “Банківська справа”, що відбувся 3 квітня 2013 року на базі Харківського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України.

Докладніше...

We have 15 guests online