1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Відбувся конкурс на краще молодіжне видання університету «Студентська газета».

12 грудня 2012 року по 7 лютого 2013 року у стінах Тернопільського національного економічного університету проводився конкурс на краще молодіжне видання університету «Студентська газета». Факультет банківського бізнесу був представлений газетами студентських наукових гуртків кафедри банківської справи «Банківський аналітик» та «Грошова парадигма».

Докладніше...

Дослідження учасників студентських наукових гуртків, що діють при кафедрі банківської справи, знаходять своє відображення у роботі Центру наукових досліджень Національного банку України.

Так, результати студентського наукового диспуту на тему: «Глобальне фінансове протистояння долара США і євро та перспективи провідних резервних валют на світовому ринку», організованого кафедрою банківської справи 11 грудня 2012 року були відображені у аналітичній записці «Досвід антикризової політики Федеральної резервної системи США та Європейського центрального банку і можливості його адаптації до вітчизняних реалій» та направлені в Центр наукових досліджень НБУ.  Директор Центру В.І. Міщенко, висловив подяку за надані матеріали, які будуть використані у роботі Центру наукових досліджень Національного банку України.

Докладніше...

Всеукраїнська наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених “Грошово-кредитне регулювання у механізмі забезпечення макроекономічної стабілізації і ефективності функціонування банківської системи України”

Кафедра банківської справи ТНЕУ запрошує студентів, аспірантів та молодих вчених  прийняти участь у  Всеукраїнській науковій конференції “Грошово-кредитне регулювання у механізмі забезпечення макроекономічної стабілізації і ефективності функціонування банківської системи України”, яка відбудеться 19-20 березня 2013 року.

Докладніше...

З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги, друзі! Щиросердечно вітаю всіх Вас з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим!

Добігає кінця 2012 рік. Атмосфера навколо наповнюється чарівним ароматом Новорічних свят та Різдва! Ах, казковий час, коли можна забувши про справи, повернутися в дитинство та з нетерпінням чекати ялинки, святкових карнавалів і звичайно подарунків.

Бажаю, щоб усі Ваші найзаповітніші бажання і мрії збулися, щоб Новий 2013 рік був багатим для Вас на щасливі миттєвості долі, спілкування з дорогими та рідними людьми, успішним для здійснення планів і досягнення нових перемог!

Нехай з ялинковими пахощами до Вашої оселі увійдуть мир і радість, добробут і стабільність, а світло Різдвяної Зірки осяє доброю надією, вірою та любов’ю!

Бажаю Вам щастя, невичерпного оптимізму, домашнього затишку, благополуччя і процвітання! Нехай успіх супроводжує всім вашим починанням, а Ваш дім буде завжди повний друзів, любові, посмішок, тепла, а також неперевершених ароматів і найсмачніших страв на святковому столі!

Нехай Вас в усьому супроводжує щирість, доброта та працелюбність! Здоров’я та достатку Вам і Вашим близьким!

Щасливого Нового року та веселого Різдва!

З повагою,

голова студентського наукового гуртка «Банківський аналітик»

Якименко Юлія

Науковий диспут студентських наукових гуртків кафедри банківської справи на тему: «Глобальне фінансове протистояння долара США і євро та перспективи провідних резервних валют на світовому ринку»

11 грудня 2012 року кафедрою банківської справи спільно із студентськими науковими гуртками «Грошова парадигма» та «Банківський аналітик» було проведено круглий стіл, що відбувався у формі наукового диспуту, на тему: «Глобальне фінансове протистояння долара США і євро та перспективи провідних резервних валют на світовому ринку». Метою диспуту було визначення основних проблем та перспектив економічного розвитку країн-емітентів для обґрунтування позицій долара і євро на світовому ринку як провідних резервних валют.

Докладніше...

We have 12 guests online