1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

11 грудня 2012 року кафедрою банківської справи спільно із студентськими науковими гуртками «Банківський аналітик» та «Грошова парадигма» буде проведено круглий стіл.

11 грудня 2012 року в залі засідань Тернопільського національного економічного університету (корпус 11, 2 поверх) відбудеться круглий стіл організований кафедрою банківської справи спільно із студентськими науковими гуртками «Банківський аналітик» та «Грошова парадигма» на тему: "Глобальне фінансове протистояння долара США і євро та перспективи провідних резервних валют на світовому ринку".

До участі запрошуються науковці, викладачі, студенти Тернопільського національного економічного університету.

Початок реєстрації: 9:00

Початок проведення круглого столу: 10:00

20 листопада 2012 року Студентським науковим гуртком кафедри банківської справи «Банківський аналітик» був проведений круглий стіл на тему «Особливості реалізації валютної політики на сучасному етапі»

Розпочала науковий захід зі вступним словом заступник Голови студентського наукового гуртка Марія Борис, зазначивши актуальність тематики обговорення, а також представила гостей засідання, серед яких к.е.н., доцент О. С. Пруський, к.е.н., доцент Ю. М. Галіцейська, к.е.н., доцент Г. М. Балянт, к.е.н., доцент С. О. Краснов, а також куратори гуртка к.е.н., доцент Г. М. Забчук, викладач В. Я. Рудан та члени студентського наукового гуртка «Банківський аналітик».

Докладніше...

У листопаді 2012 року вийшов із друку перший в цьому навчальному році примірник газети «Банківський аналітик» однойменного студентського наукового гуртка кафедри банківської справи ТНЕУ

На яскравих шпальтах листопадового випуску Ви зможете ознайомитись із звітами про діяльність гуртка, проведеними науковими заходами, а також прочитати не менш цікаві та пізнавальні статті, присвячені актуальним проблемам розвитку вітчизняної банківської системи.


Докладніше...

У листопаді 2012 року вийшов із друку Бюлетень студентського наукового гуртка «Банківський аналітик», що функціонує при кафедрі банківської справи ТНЕУ

Бюлетень структурно поділяється на три частини та містить інформацію, що висвітлює діяльність СНГ «Банківський аналітик» за 2011 – 2012 навчальний рік.

В першій частині відображена участь членів студентського гуртка в різноманітних наукових заходах, таких як: круглі столи, семінари, конференції, конкурси, олімпіади.

Друга частина містить матеріали круглих столів і наукових семінарів, що були організовані та проведені СНГ «Банківський аналітик» протягом навчального року.

Третя частина складається з інформаційних повідомлень, що були підготовлені гуртківцями і заслухані на поточних засіданнях наукового гуртка.

В листопаді 2012 р. відбудеться Всеукраїнська наукова інтернет-конференція «Реформування банківської системи в контексті глобалізаційних процесів», організована кафедрою банківської справи.

До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти, слухачі магістратури, студенти, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, науково-дослідних і проектних організацій, банків та інших організацій, чия діяльність має відношення до тематики конференції.

Інформаційний лист


We have 15 guests online