1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

11 лютого 2010 року відбувся круглий стіл на тему «Ресурсна політика комерційних банків», організований Студентським науковим гуртком кафедри банківської справи ТНЕУ «Банківський аналітик»

Студентський науковий гурток кафедри банківської справи ТНЕУ «Банківський аналітик» вирішив приділити увагу питанням щодо формування ресурсної бази комерційних банків та організував 11 лютого 2010 року круглий стіл на тему « Ресурсна політика комерційних банків» , на який були запрошені представники банківських установ Тернополя та викладачі кафедри банківської справи.

Докладніше...

25 січня 2010 року відбувся науковий семінар «Необхідність впровадження ризик-менеджменту в банківських установах як умова запобігання кризовим ситуаціям», організований студентським науковим гуртком кафедри банківської справи «Банківський аналітик»

Робота наукового семінару проходила в двох напрямках:

1. « Теоретичні аспекти ризик-менеджменту в банку» - на цю тему із доповіддю виступила Еліна Синій, студентка групи БС-31. Доповідач проаналізувала загальну систему ризик-менеджменту, види ризиків, методи їх оцінки та проблеми пов’ язані з ризиками, які притаманні вітчизняним банкам в сучасних умовах.

Докладніше...

21 грудня 2009 року відбувся науковий круглий стіл, проведений кафедрою банківської справи ТНЕУ спільно з Студентським науковим гуртком «Банківський аналітик» на тему «Гривня: шляхи стабілізації та підвищення довіри»

З доповіддю на тему: «Впровадження гривні як національної грошової одиниці України» виступила студентка групи БС-34 Засядько Оксана. Доповідач охарактеризувала історичні фактори (Акт проголошення незалежності України, відсутність емісійного центру, необхідність заміни тимчасової валюти (купоно-карбованця) та економічні передумови (зниження інфляції, зміцнення національної валюти, зростання доходів громадян та заощаджень) впровадження гривні як грошової одиниці.

Докладніше...

20 жовтня 2009 року відбувся науковий семінар, організований Студентським науковим гуртком кафедри банківської справи ТНЕУ «Банківський аналітик» на тему «Незалежність центрального банку - запорука стабільності національної економіки»

З доповіддю на тему « Статус НБУ в сучасних умовах» виступила студентка четвертого курсу Галещук Світлана, яка дослідила сучасний рівень незалежності НБУ та вказала на причини, що його формують. Доповідач звернула увагу на недостатнє нормативно-правове забезпечення, що значною мірою впливає на ефективність діяльності центробанку України.

Докладніше...

18 червня 2009 року Студентський науковий гурток «Банківський аналітик» організував науковий семінар на тему «Співробітництво України з міжнародними валютно-фінансовими організаціями»

Саме тому, 18 червня 2009 року Студентський науковий гурток « Банківський аналітик» організував науковий семінар на тему « Співробітництво України з міжнародними валютно-фінансовими організаціями».

Докладніше...

More Articles...

We have 9 guests online