Свої доповіді презентували члени двох студентських наукових гуртків «Банківський аналітик» та «Грошова парадигма», які діють при кафедрі банківської справи ТНЕУ. Зокрема, Гончаренко Людмила («Доларизація економіки України: причини і наслідки»), Янішевська Ірина («Аналіз світових процесів концентрації банківського капіталу та їх особливості в Україні»), Гринчак Наталя («Проблемні аспекти функціонування депозитного ринку України в умовах кризових подій у вітчизняній банківській системі»), Шушкевич Оксана («Кризові явища на світових фінансових ринках та їх вплив на стан платіжного балансу України»), Савчин Оксана («Оптимальне управління ризиками портфеля споживчих кредитів як складова частина загальної стратегії управління кредитними ризиками»).

Оргкомітет конференції відзначив високих рівень доповідей та науковий потенціал студентів ТНЕУ, нагородивши першими місцями і книгами про місто Львів. Фридель Володимир (доповідь «Ретроспективний аналіз антикризових програм ХХ століття») отримав Диплом І ступеня та Рудан Віталій (доповідь «Оптимізація валютно-курсової політики як запорука підвищення дієвості антикризових заходів») отримав Диплом ІІ ступеня.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших творчих здобутків та наукових вершин.

ЛІБС УБС НБУ 26.03.09 ЛІБС УБС НБУ 26.03.09 ЛІБС УБС НБУ 26.03.09 ЛІБС УБС НБУ 26.03.09