14 травня 2009 року Науковий гурток кафедри банківської справи «Банківський аналітик» організував науковий семінар «Сучасні напрями участі банківського бізнесу у промислово-фінансових групах»

Беручи до уваги світові тенденції на ринку промислово-фінансових груп (ПФГ), Науковий гурток кафедри банківської справи « Банківський аналітик» організував науковий семінар « Сучасні напрями участі банківського бізнесу у промислово-фінансових групах» , на якому обговорювалися важливі питання участі банківського сектору України у ПФГ і можливі напрямки вдосконалення діяльності цих об’ єднань.

Зокрема, з цікавими та змістовними доповідями виступили такі учасники Наукового гуртка « Банківський аналітик» :

1. Студентка ІІІ курсу Пунда Ольга підготувала доповідь на тему « Економічні передумови створення інтеграційних об’ єднань» , де визначила мету, завдання та механізми інтеграції підприємств у ПФГ.

2. Студентка ІІІ курсу Галещук Світлана виступила з доповіддю « Особливості функціонування банківського бізнесу у промислово-фінансових групах» та розповіла присутнім про особливості співпраці банків з іншими підрозділами ПФГ.

3. Студентка ІV курсу Суп Антоніна підготувала виступ на тему « Зарубіжний досвід участі банківського бізнесу у ПФГ» , де порівняла особливості діяльності ПФГ у Російській Федерації та Україні.

Всі учасники наукового семінару взяли активну участь в обговоренні доповідей і висловили своє бачення даного питання. Викладацький колектив кафедри банківської справи ТНЕУ підтримав студентів у їх наукових починаннях і висловив свої думки з приводу участі банківських установ у ПФГ.