Окрім цього, на конференції була налагоджена співпраця між студентськими науковими товариствами навчальних закладів. Домовленість щодо обміну інформацією про наукові заходи, участь у студентських конференціях, а також організацію спільних наукових проектів уклали: Володимир Фридель, голова студентського наукового товариства Тернопільського національного економічного університету, Катерина Лисюк, голова студентського наукового товариства Поліського державного університету (м. Пінськ, Республіка Білорусь) та Роман Лисенко, голова студентського наукового товариства Черкаського інституту банківської справи УБС НБУ.

У майбутньому очікується підписання офіційного договору між науковими товариствами трьох вищих навчальних закладів, що поглибить співпрацю між студентами та дозволить активно обмінюватися досвідом щодо організації молодіжної науково-дослідної роботи в Україні та Республіці Білорусь.