Газета "Банківський аналітик" випуск №2

У березні 2010 року вийшов із друку другий примірник газети «Банківський аналітик», приурочений 10-річчю заснування одноіменного студентського наукового гуртка  кафедри банківської справи ТНЕУ.

Взявши до рук газету можна ознайомитись із звітами про діяльність гуртка: описом проведених наукових заходів та планами на найближче майбутнє, а також пізнавальні статті на економічну тематику. У святковому випуску містяться вітання гуртківцям від їх наставників, керівництва факультету та інших небайдужих людей. Головною родзинкою видання є інтерв’ю, зокрема у даному номері – із директором Тернопільської філії ПАТ «ВТБ Банк» Р.М. Антошківом. А вже доброю традицією – цікаві факти у банківській сфері. Також на шпальтах газети є вступне слово головного редактора, привітання іменинникам-гуртківцям, крилаті вислови та інша не менш цікава інформація.

Отож, обов’язково скористайтесь шансом почитати спецвипуск нашої газети!

Газета "Банківський аналітик" випуск №2