Газета "Банківський аналітик" випуск №3

У листопаді 2011 року вийшов із друку третій примірник газети «Банківський аналітик» однойменного студентського наукового гуртка  кафедри банківської справи ТНЕУ.

Взявши до рук газету, Ви можете ознайомитись із звітами про діяльність гуртка, зокрема описом проведених наукових заходів, а також прочитати не менш цікаві та пізнавальні статті. У цьому випуску газети висвітлено погляди гуртківців на важливі економічні та фінансові події країни. Головною родзинкою видання є інтерв’ю, зокрема у даному номері ми дізнавались думки к.е.н., доцента кафедри банківської справи ТНЕУ Галіцейської Ю.М., банкіра – начальника сектору продаж банківських продуктів клієнтам відділення АТ «ОТП Банк» в м. Тернопіль О.В. Івахова та студента групи ФБС-42 М.М. Бегмана., що дало змогу порівняти їх погляди на різноманітні проблеми у фінансовій сфері як України, так і світу. А новинкою стали цікаві факти у банківській сфері та кросворд економічної тематики. Також на шпальтах газети Ви можете знайти привітання голови гуртка «Банківський аналітик», вступне слово головного редактора, корисні посилання, крилаті вислови та іншу не менш цікаву інформацію.

Отож, обов’язково скористайтесь шансом почитати примірник нашої газети, котрий підготувала оновлена команда редакторів!

Газета "Банківський аналітик" випуск №3