Газета "Банківський аналітик" випуск №4

Нещодавно вийшов із друку свіжий випуск щоквартальної газети «Банківський аналітик» однойменного студентського наукового гуртка  кафедри банківської справи ТНЕУ за лютий 2012-го року.

Взявши до рук примірник газети, Ви можете ознайомитись із звітами про діяльність гуртка, зокрема описом проведених наукових заходів, а також прочитати не менш цікаві та пізнавальні статті. У даному випуску, як завжди, цікаво висвітлено погляди гуртківців на важливі економічні та фінансові події країни. Головною родзинкою видання є інтерв’ю, зокрема у лютневому номері ми дізнавались думки к.е.н., доцента кафедри банківської справи ТНЕУ Сороківської З.К. та викладача кафедри банківської справи Рудана В.Я. щодо різних проблем у фінансовій сфері України та світу. Не менш актуальними є цікаві факти у банківській сфері та кросворд економічної тематики. Також на шпальтах газети Ви можете знайти роздуми про успіх голови гуртка «Банківський аналітик», вступне слово головного редактора про лідерство, корисні посилання та іншу не менш цікаву інформацію.

Отож, обов’язково скористайтесь шансом почитати новий примірник нашої газети, котрий є яскравим та має оригінальне змістовне наповнення!

Газета "Банківський аналітик" випуск №4