У середині травня вийшов із друку новий випуск щоквартальної газети «Банківський аналітик» однойменного студентського наукового гуртка кафедри банківської справи ТНЕУ.

У середині травня вийшов із друку новий випуск щоквартальної газети«Банківський аналітик» однойменного студентського наукового гуртка кафедри банківської справи ТНЕУ за травень 2012 року.

Розгорнувши примірник газети, Ви матимете змогу ознайомитись із звітами про діяльність гуртка, зокрема описом проведених наукових заходів, а також прочитати не менш цікаві та пізнавальні статті різноманітної банківської тематики. У даному випуску, як завжди, цікаво висвітлено погляди гуртківців на актуальні питання економічного розвитку нашої країни. Головною родзинкою видання залишається інтерв’ю, тому у цьому номері напередодні дня банківського працівника ми спілкувалися із к.е.н., доцентом кафедри банківської справи ТНЕУ Ганною Романівною Балянт. А також опублікували роздуми голови Студентського наукового товариства про науку і сучасне студентство. Не менш актуальними є цікаві факти у банківській сфері, відомі афоризми та кросворд економічної тематики. Також на шпальтах газети Ви можете знайти розмірковування про мудрість голови гуртка «Банківський аналітик», вступне слово головного редактора про престижність професії банкіра, корисні посилання та іншу не менш цікаву інформацію.

Отож, обов’язково скористайтесь шансом почитати останній у цьому навчальному році примірник нашої газети, котрий є яскравим та має оригінальне змістовне наповнення!

Газета "Банківський аналітик" випуск №5