22 травня 2012 року Студентським науковим гуртком кафедри банківської справи «Банківський аналітик» було проведено підсумкове засідання.

Розпочала засідання зі вступним словом Голова студентського наукового гуртка Юлія Якименко, перш за все, оголосивши кадрові зміни, а саме було призначено Марію Борис на посаду головного редактора газети «Банківський аналітик», а науковим секретарем – Тетяну Палешник.

Головний редактор газети «Банківський аналітик» Оксана Засядько, студентка групи БСм – 51, висловила подяку кураторам гуртка за постійну підтримку і допомогу, Голові гуртка і кожному члену редколегії за спільну реалізацію всіх ідей.

Марія Борис, студентка групи ФБС–33, висловила вдячність за відповідальну місію випуску газети, зазначивши, що намагатиметься працювати на тому ж рівні і докладе максимум зусиль для збереження престижу гуртка «Банківський аналітик».

Новопризначений науковий секретар Тетяна Палешник, студентка групи БС–24, зазначила, що оцінює всю відповідальність покладеного на неї завдання, тому працюватиме старанно і сумлінно на благо гуртка.

Визначившись зі кадровими змінами, Голова студентського наукового гуртка Юлія Якименко прозвітувала про діяльність гуртка спільно з професорсько-викладацьким складом за 2011 – 2012 навчальний рік.

Відтак, було взято участь у ряді науково-практичних заходів, а саме в 4 наукових круглих столах, 2 наукових семінарах, 7 наукових конференціях та виїзних засіданнях, а також в 2 конкурсах студентських наукових робіт, олімпіаді та було відвідано Музей історії грошей Національного банку України. Відповідно, було організовано на найвищому рівні 3 круглих столи і 2 наукових семінари, а також Всеукраїнську наукову конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених та Всеукраїнську наукову Інтернет-конференцію. За результатами проведених наукових заходів, студентами – членами гуртка були опубліковані наукові праці (статті, тези доповідей) у збірниках за матеріалами конференцій. Таким чином, за 2011 – 2012 навчальні роки опубліковано 117 тез доповідей та 3 наукові статті у провідних фахових виданнях України.

Крім цього, готується до опублікування 3 випуск Бюлетня студентського наукового гуртка кафедри банківської справи ТНЕУ «Банківський аналітик» та Збірник тез Всеукраїнської наукової Інтернет-конференції «Розвиток банківської системи України у контексті глобалізації економічних процесів», опубліковано Збірник тез доповідей за результатами Всеукраїнської наукової конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Ефективність функціонування банківської системи України як основа макроекономічної стабілізації».

Також було проінформовано про випуск однойменної газети під керівництвом Оксани Засядько, зокрема, за 2011-2012 навчальні роки випущено 4 примірники. Голова гуртка відмітила те, що на щотижневих засіданнях завжди звучали банківські новини та інформаційні повідомлення про функціонування вітчизняної банківської системи та комерційних банків зарубіжних країн. Всі досягнуті результати є безперечною заслугою спільної співпраці гуртківців з викладачами кафедри банківської справи, які допомагали готувати доповіді, виступи і долучалися до організації запланованих наукових заходів.

Заслухавши звіт по діяльності СНГ «Банківський аналітик», було обговорено план та тематику наукових заходів на 2012 – 2013 навчальні роки.

В. Я. Рудан, куратор наукового гуртка, привітав студентів 5 курсу Андрія Бобанича, Оксану Засядько, Еліну Синій та Ірину Щедру із успішним захистом дипломних робіт і подякував їм за наукову працю, плідну роботу в гуртку та організацію його діяльності. Побажав їм зайняти гідну нішу в банківській сфері. Відтак, професор О. В. Дзюблюк, від імені кафедри банківської справи, вручив подяки вищезазначеним студентам та побажав подальших наукових успіхів та досягнень.

Студентом групи БСм – 51, Андрієм Бобаничем була висловлена вдячність всім викладачам кафедри, кураторам гуртка та гуртківцям за натхненну атмосферу, завжди нову та цікаву інформацію та приємне спілкування. Побажав колективу працювати на тому ж рівні задля підтримки вже набутого престижу гуртка.

Голова студентського наукового гуртка «Банківський аналітик» Юлія Якименко, на завершення підсумкового засідання, від імені гуртківців висловила вдячність  професорсько-викладацькому складу кафедри банківської справи за постійну допомогу і влучні поради, закликала гуртківців до підтримки співпраці на такому ж рівні, а студентам 5 курсу побажала знайти свій шлях у житті.