12 вересня 2012 року відбулось перше в цьому навчальному році засідання гуртка «Банківський аналітик»

B ході засідання було проведено науковий семінар на тему: «Організація діяльності студентського наукового гуртка кафедри банківської справи “Банківський аналітик”.

Із вступним словом розпочала науковий семінар Голова студентського наукового гуртка Юлія Якименко, привітавши нових учасників та представивши своїх заступників, а також висвітлила історію гуртка, підкресливши позитивні аспекти його розвитку, зазначила, що участь в «Банківському аналітику»  дає можливість студентам-учасникам ставати більш компетентними в науковій діяльності, удосконалювати і поглиблювати свої знання. Спільна праця з викладачами кафедри дає змогу спрямовувати у вірному руслі потенціал молодих науковців.

Марія Борис, студентка групи ФБС – 43,  як перший заступник та головний редактор однойменної газети «Банківський аналітик», відзначила, що газета зародилась у 2010 році і має щоквартальний друкований випуск, у яких редактори відображають власні погляди на важливі події в банківській сфері та економіки загалом. Вже сформувалися певні рубрики, такі як: огляд проведених наукових заходів та здобутки гуртка, цікаві факти в галузі банківської діяльності, інтерв’ю із компетентними в тематиці випуску особистостями, кросворд економічної тематики та інше. Завершуючи,  Марія Борис запросила учасників гуртка до участі у формуванні та випуску газети.

Гурток також має власну Інтернет-сторінку, яку на засіданні наочно представив заступник Голови гуртка, студент групи БСм – 51 Віталій Іолтуховський. Метою створення веб-сайту було бажання донести широкій аудиторії корисну інформацію про основні засади діяльності гуртка, тому структура сайту складається із даних про його учасників, репортажів із наукових семінарів, круглих столів та конференцій, завжди яскравих фотозвітів, контактних даних.

Викладач кафедри банківської справи, куратор гуртка В. Я. Рудан  привітав гуртківців із початком нового навчального року, проінформував щодо плану наукових заходів на 2012 – 2013 н.р. і побажав плідної праці та успіхів.

Завершуючи засідання, Голова гуртка Юлія Якименко затвердила календарно-тематичний план наукових заходів на навчальний рік, побажавши всім присутнім нових здобутків в своїх дослідженнях.

ТНЕУ 12.09.12  ТНЕУ 12.09.12  ТНЕУ 12.09.12