У листопаді 2012 року вийшов із друку Бюлетень студентського наукового гуртка «Банківський аналітик», що функціонує при кафедрі банківської справи ТНЕУ

Бюлетень структурно поділяється на три частини та містить інформацію, що висвітлює діяльність СНГ «Банківський аналітик» за 2011 – 2012 навчальний рік.

В першій частині відображена участь членів студентського гуртка в різноманітних наукових заходах, таких як: круглі столи, семінари, конференції, конкурси, олімпіади.

Друга частина містить матеріали круглих столів і наукових семінарів, що були організовані та проведені СНГ «Банківський аналітик» протягом навчального року.

Третя частина складається з інформаційних повідомлень, що були підготовлені гуртківцями і заслухані на поточних засіданнях наукового гуртка.