Газета "Банківський аналітик" випуск №6

У листопаді 2012 року вийшов із друку новий випуск щоквартальної газети «Банківський аналітик» однойменного студентського наукового гуртка кафедри банківської справи ТНЕУ.

На яскравих шпальтах листопадового випуску Ви зможете ознайомитись із звітами про діяльність гуртка, проведеними науковими заходами, а також прочитати не менш цікаві та пізнавальні статті, присвячені актуальним проблемам розвитку вітчизняної банківської системи.

В даному примірнику розкрито специфіку функціонування банківської системи Грузії, проаналізовано критерії, на які необхідно зважати клієнту при виборі банку для збереження своїх заощаджень, висвітлено думки експертів щодо стабільності курсу гривні на 2013 р. Крім того, у газеті Ви зможете знайти цікаву інформацію про історію створення та причини стрімкого росту «Всеукраїнського банку розвитку» та поглибити свої знання про економічні події, що відбуваються за межами України.

Отож, обов'язково скористайтесь шансом почитати новий примірник нашої газети, котрий є яскравим та має оригінальне змістовне наповнення!

Газета "Банківський аналітик" випуск №6