Дослідження учасників студентських наукових гуртків, що діють при кафедрі банківської справи, знаходять своє відображення у роботі Центру наукових досліджень Національного банку України.

Так, результати студентського наукового диспуту на тему: «Глобальне фінансове протистояння долара США і євро та перспективи провідних резервних валют на світовому ринку», організованого кафедрою банківської справи 11 грудня 2012 року були відображені у аналітичній записці «Досвід антикризової політики Федеральної резервної системи США та Європейського центрального банку і можливості його адаптації до вітчизняних реалій» та направлені в Центр наукових досліджень НБУ.  Директор Центру В.І. Міщенко, висловив подяку за надані матеріали, які будуть використані у роботі Центру наукових досліджень Національного банку України.

Відтак, можемо пишатись високим науковим рівнем підготовки наших гуртківців та бажаємо їм подальших плідних наукових пошуків та реалізації творчих задумів!