Відбувся конкурс на краще молодіжне видання університету «Студентська газета».

12 грудня 2012 року по 7 лютого 2013 року у стінах Тернопільського національного економічного університету проводився конкурс на краще молодіжне видання університету «Студентська газета». Факультет банківського бізнесу був представлений газетами студентських наукових гуртків кафедри банківської справи «Банківський аналітик» та «Грошова парадигма».

З вітальним словом до учасників конкурсу виступила Голова журі, начальник відділу зв’язків із громадськістю О. В. Васильків, зазначивши, що друковане слово виконує досить важливу роль у сучасному суспільстві, у зв’язку із чим необхідно підтримувати і розвивати студентські газети, заохочувати молодь до творчості.

Після цього відбулось нагородження учасників конкурсу організатором заходу О.В.Балуцькою, яка висловила подяку усім присутнім та відмітила високий рівень художнього оформлення та змістовного наповнення газет, що суттєво ускладнювало їх оцінку. За результатами конкурсу редактори та творчі колективи газет «Банківський аналітик» та «Грошова парадигма» були нагороджені грамотами.

07.02.13 ТНЕУ07.02.13 ТНЕУ07.02.13 ТНЕУ07.02.13 ТНЕУ