У лютому 2013 року вийшов новий примірник газети «Банківський аналітик» однойменного студентського наукового гуртка кафедри банківської справи ТНЕУ.

Bзявши до рук газету, Ви можете ознайомитись із звітами про діяльність гуртка, зокрема описом проведених наукових заходів, а також прочитати не менш цікаві та пізнавальні статті. У цьому випуску газети висвітлено погляди гуртківців на важливі економічні та фінансові події країни. Окрім цього Вашій увазі пропонується економічний прогноз розвитку банківської системи України на 2013 рік та перелік основних ризиків, які загрожують світовій економіці у поточному році.

Отож, обов'язково скористайтесь шансом почитати новий примірник газети, котрий є яскравим та має оригінальне змістовне наповнення!

Газета "Банківський аналітик" випуск №7