Газета "Банківський аналітик" cпецвипуск №2

Даний примірник газети присвячений Всеукраїнській науковій конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Грошово-кредитне регулювання у механізмі забезпечення макроекономічної стабілізації та ефективності функціонування банківської системи України», що була організована та проведена кафедрою банківської справи 19-20 березня 2013 року.

В газеті  міститься опис проведених наукових заходів гуртка «Банківський аналітик» та представлений фотозвіт його діяльності за останній рік плідної наукової роботи. Окрім цього, у даному випуску подано інтерв’ю з начальником Тернопільського відділення «Індустріалбанку» №1 Михасівом Ярославом Любомировичем щодо прогнозу фінансової стабільності та стану банківської системи України на 2013 рік. Також Ви зможете переглянути рейтинг найбільш надійних банків світу, який представлений в цікавій ілюстрованій формі. На дозвіллі пропонуємо Вам розгадати ребуси на економічну тематику, а також ознайомитися із основними прикметами, дотримання яких, ймовірно, на один крок наблизить Вас до грошей.

Отож, обов’язково скористайтесь шансом почитати спецвипуск нашої газети!

Газета "Банківський аналітик" спецвипуск №2