Вітаємо учасника студентського наукового гуртка кафедри банківської справи «Банківський аналітик» Павловича Василя!

Студент факультету банківського бізнесу, учасник студентського наукового гуртка кафедри банківської справи «Банківський аналітик» Павлович Василь прийняв участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інвестування», що проводилася 18-20 березня на базі  Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського. Загалом у олімпіаді взяли участь 58 студентів із 36 провідних вищих навчальних закладів України. У загальному заліку зайняв 7 місце та здобув перемогу у номінації «За найкраще висвітлення актуальних проблем сучасного інвестування». Бажаємо успіхів і нових творчих здобутків!