Вітаємо Якименко Юлію з перемогою!

Професорсько-викладацький склад кафедри банківської справи ТНЕУ та колектив студентського наукового гуртка “Банківський аналітик” вітає Голову гуртка, студентку групи ФБС-44 факультету банківського бізнесу Якименко Юлію (науковий керівник: д.е.н., професор, завідуючий кафедрою банківської справи О. В. Дзюблюк), яка здобула диплом ІІ ступеня на підсумковій науково-практичній конференції II-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук із спеціальності “Банківська справа”, що відбувся 3 квітня 2013 року на базі Харківського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України.

Загалом, для участі в конкурсі було представлено 99 робіт зі всієї України. За результатами рецензування було відібрано 23 найкращі роботи, а їх авторів було запрошено представляти свої напрацювання на підсумковій науковій конференції.

Щиро вітаємо Якименко Юлію та бажаємо високих досягнень на науковій ниві, подальших творчих здобутків й підкорення найвищих вершин!