Газета "Банківський аналітик" випуск №8

У травні 2013 року вийшов із друку новий примірник газети «Банківський аналітик» однойменного студентського наукового гуртка кафедри банківської справи ТНЕУ.

На шпальтах травневого випуску газети Ви зможете ознайомитись із звітами про діяльність гуртка, зокрема знайти інформацію про проведену Всеукраїнську наукову конференцію на тему: «Грошово-кредитне регулювання у механізмі забезпечення макроекономічної стабілізації та ефективності функціонування банківської системи України», науковим семінаром на тему «Проблеми та витоки боргової кризи у США та ЄС: уроки для України».

Окрім цього, в газеті подана цікава інформація про незвичайні монети світу, про особливості банку майбутнього, про те, чи є реальними розрахунки за допомогою мобільних телефонів тощо.

Отож, обов’язково скористайтесь шансом почитати новий примірник нашої газети, котрий є яскравим та має оригінальне змістовне наповнення!

Газета "Банківський аналітик" випуск №8