16 вересня 2013 року відбулось перше в цьому навчальному році засідання наукового гуртка «Банківський аналітик»

В ході засідання було проведено науковий семінар на тему: «Організація діяльності студентського наукового гуртка кафедри банківської справи «Банківський аналітик».

Із вступним словом розпочала науковий семінар Голова наукового гуртка Юлія Якименко, представивши присутніх на науковому заході завідуючого кафедрою банківської справи, д.е.н., професора О.В.Дзюблюка та кураторів гуртка к.е.н., доцента Г.М.Забчук, викладача В.Я.Рудана. Крім того, Юлія Якименко висвітлила історію створення гуртка, підкресливши позитивні аспекти його розвитку та зазначила, що участь в СНГ «Банківський аналітик» дає можливість студентам-учасникам ставати більш компетентними в науковій діяльності, удосконалювати і поглиблювати свої знання. Спільна праця з викладачами кафедри дає змогу спрямовувати у вірному руслі потенціал молодих науковців. Також Юлія Якименко представила статистичні дані наукової діяльності членів гуртка, відзначивши їх щорічну позитивну динаміку.

Марія Борис, студентка групи ФБС – 43 як перший заступник та головний редактор газети «Банківський аналітик», відзначила, що газета зародилась у 2010 році і має щоквартальний друкований випуск, у яких редактори відображають власні погляди на важливі події в банківській сфері та економіки країни. За цей час вже сформувалися певні рубрики, такі як: огляд проведених наукових заходів та здобутки гуртка, цікаві факти в галузі банківської діяльності, інтерв’ю із компетентними в тематиці випуску особистостями, кросворд економічної тематики та інше.

Також в ході проведення наукового семінару був затверджений календарно-тематичний план наукових заходів СНГ «Банківський аналітик» на 2013/2014 навчальний рік.

Завершуючи засідання, Голова гуртка Юлія Якименко побажала всім присутнім нових здобутків в своїх дослідженнях. В свою чергу завідуючий кафедрою банківської справи, д.е.н., професор О.В. Дзюблюк відмітив ґрунтовні результати діяльності СНГ «Банківський аналітик» та зазначив переваги участі в ньому.