Щиро вітаємо студентів факультету банківського бізнесу Коцюрубу Наталю та Прохоцького Андрія з успішним виступом у фіналі Всеукраїнської Студентської UniОлімпіади!

Tuesday, 12 November 2013 18:10

Участь в Олімпіаді прийняло 1272 учасники із понад 40 вищих навчальних закладів  України. Олімпіада проходила в 3 тури. 1 тур відбувся у online-режимі: студентам було запропоновано вирішити бізнес-кейс та дати відповіді на 30 тестів. За результатами першого туру UniОлімпіади десять студентів факультету банківського бізнесу увійшли до Top-60 найкращих студентів України і стали учасниками другого туру даної олімпіади.

В другому турі студентам було запропоновано на вибір шість тем, які стосувалися практичної сторони роботи Банку і, в основному, відображали інновації, управління ризиками та соціомедійні стратегії Банку. За результатами даного завдання, Наталя Коцюруба та Андрій

Прохоцький вибороли право виступати у фіналі UniОлімпіади, а їх пропозиції, за свідченням організаторів олімпіади, будуть використані у формуванні соціомедійної стратегії ПАТ UniCredit Bank Україна.

Проявивши високий рівень теоретичних знань, комунікаційні здібності та навички продажу банківських послуг, Наталя Коцюруба зайняла третє місце  та виграла грошовий приз в розмірі 4000 грн., а Андрій Прохоцький здобув почесне 5-те місце. Студенти також отримали можливість бути працевлаштованими в ПАТ UniCredit Bank Україна.

Тож бажаємо не зупинятись на досягнутих результатах та підкорювати нові вершини наукових знань!