У листопаді 2013 року вийшов із друку новий примірник газети «Банківський аналітик» однойменного студентського наукового гуртка кафедри банківської справи ТНЕУ.

Friday, 22 November 2013 17:29

У даному примірнику газети Ви зможете ознайомитися із різноманітними статтями, які переконають Вас у надійності зберігання коштів у банківському сейфі, а також дадуть відповіді на найбільш поширені запитання, які виникають у клієнтів банку щодо оренди банківського сейфу, вибору банку для вкладення своїх коштів тощо. Окрім цього, на сторінках газети міститься інформація про сучасний стан банківської системи України та певні прогнози на майбутнє, зокрема щодо можливостей створення електронного банку та певних банківських продуктів для дітей.

На дозвіллі Ви маєте можливість розгадати ребуси на економічну тематику та замислитись над філософськими висловами відомих людей.

Отож, обов’язково скористайтесь шансом почитати новий примірник нашої газети, який є яскравим та має оригінальне змістовне наповнення!

Газета "Банківський аналітик" випуск №5