Вітаємо Іванну Жигадло з перемогою!

Tuesday, 08 April 2014 19:49

Професорсько-викладацький склад кафедри банківської справи ТНЕУ та колектив студентського наукового гуртка «Банківський аналітик» вітає студентку групи ФБС-44 факультету банківського бізнесу  Іванну Жигадло (науковий керівник: к.е.н., доцент Г.Р. Балянт), яка здобула диплом ІІ ступеня на підсумковій науково-практичній конференції II-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук із спеціальності «Банківська справа», що відбувся 3 квітня 2014 року на базі Харківського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України.

Загалом для участі в конкурсі було представлено 97 робіт зі всієї України. За результатами рецензування було відібрано 22 найкращі роботи, а їх авторів було запрошено представляти свої напрацювання на підсумковій науковій конференції.

Щиро вітаємо Іванну Жигадло та бажаємо високих досягнень на науковій ниві, подальших творчих здобутків й підкорення найвищих вершин!