Вітаємо Тетяну Палешник із здобутою перемогою!

Tuesday, 08 April 2014 19:57

02-04 квітня 2014 р. на базі Тернопільського національного економічного університету відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси та кредит» серед студентів вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації. Загалом в олімпіаді були заявлені 100 учасників, з них присутні 73 із усіх куточків мальовничої України - Донецька, Києва, Харкова, Луцька, Ужгорода, Черкас, Львова та інших міст. За результатами олімпіади всі студенти показали високий рівень знань і були відзначені відповідними дипломами та грамотами, а студентка 4 курсу факультету банківського бізнесу, член наукового гуртка кафедри банківської справи «Банківський аналітик» Палешник Тетяна Василівна, отримала диплом II ступеня.

Щиро вітаємо Тетяну Палешник і бажаємо подальших успіхів, невичерпних творчих сил та натхнення!