1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

27 вересня відбулася зустріч членів наукового гуртка «Банківський аналітик» з його випускниками

Tuesday, 07 October 2014 20:57

Written by Admin

PDF Print E-mail


За круглим столом працівники ділилися досвідом пошуку роботи і подальшого кар’єрного росту, дружньо згадували студентські роки та давли поради на майбутнє.

«До хорошого працівника завжди придивляються і помічають його» - сказала Ірина. «Не головне з якої посади почати будувати свою кар’єру, головне як себе зарекомендувати на цій посаді». Сама ж Іра за 4 роки мала досить стрімкий кар’єрний ріст – від агента банку по залученню клієнтів до керівника відділення.

Випускники допомогли розвіяти стеоретипи про одноманітну роботу банкіра, адже це не лише видача кредитних карток, а й управлінська діяльність, кар’єрний ріст, доброзичливий колектив, нові знайомства. «Успішна людина має мати багато знайомих» - зазначила Ірина – «Працюйте над своєю комунікативністю».

«Мені багато в чому допоміг гурток. Я навчився публічним виступам, вільному веденню дискусій, що є необхідним при роботі з клієнтом банку» - сказав Мар’ян.

Усі випускники є успішними банкірами, правда, кожен за своїм покликанням. Так, одні надають перевагу співпраці із фізичними особами, інші з юридичними, одним краще працюється із клієнтами, а іншим з документацією, але не всі працюють банкірами, дехто долучився до викладацького складу, щоб готувати майбутніх успішних банкірів.

Але ніхто не зупиняється на досягнутому – «Коли ти зайняв посаду про яку мріяв, ти відразу хочеш іти далі».

Дана зустріч стала відмінним мотиватором для гуртківців на майбутнє. Для усіх гурток «Банківський аналітик» був хорошим стартом, можливістю проявити себе, здобути комунікаційні навики, досвід дискусій і майстерність переконання. Та неважливо наскільки хорошим є старт, важливим є фініш.

Кожен усвідомив для себе важливість самонавчання, самовдосконалення та роботи над собою, що згодом приведуть до переможного фіналу.

Фото