1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Цікава подорож першокурсників перлинами Львівщини

Tuesday, 14 October 2014 19:04

Written by Admin

PDF Print E-mail


Першим у нашому маршруті був Золочівський замок, який вражає оригінальністю архітектури. У приміщені палацу розміщені експозиції Львівської картинної галереї. Поряд із великим палацом  примостилося ще одне диво Золочева – Китайський палац, який втілював європейське уявлення ХVII ст. про архітектуру Сходу. Це єдина пам’ятка такого типу в Україні і одна із трьох у світі.

Далі ми відвідали Церкву Успіння Пресвятої Богородиці у селі Глинянах, що на Львівщині. В цій церкві знаходиться унікальна ікона, яка за легендами була подарована місцевим жителям Богданом Хмельницьким, який бував там під час національно-визвольної війни. Найбільші дива, пов'язані з іконою, почалися 1936 року, коли вона почала відновлюватись та випромінювати дивне світло. Зараз відомо багато випадків оздоровлення людей.

А також побували в Унівській лаврі, де побачили унікальну копію Туринської плащаниці. Також лавра є одним із найстаріших монастирів України. Вважається, що засновником був лицар Олександр Ванько Лагодовський з села Лагодів, який зцілився водою з місцевого джерела. Зведено монастир, ймовірно, в XV ст. Він оточений високими стінами й оборонними вежами. Храм є витонченим та легким, а при огляді його зі середини  вражає міцними, справді фортечними мурами  та оригінальністю архітектури.

Ми дуже задоволені цією поїздкою, яка не тільки розширила наш кругозір, але ще більше здружила нас в єдину студентську сім’ю.