Перше засідання СНГ «Банківський аналітик» 2015-2016 н.р.

Thursday, 10 September 2015 17:22

В ході засідання було проведено науковий семінар на тему: «Організація діяльності студентського наукового гуртка кафедри банківської справи “Банківський аналітик”.

Зі вступним словом виступила голова гуртка Варга Марина, представивши присутніх на науковому заході завідуючого кафедрою банківської справи, д.е.н., професора О.В. Дзюблюка та кураторів гуртка к.е.н., доцента Г.М. Забчук, викладача В.Я. Рудана.

Завідуючий кафедрою банківської справи, д.е.н., професор О.В. Дзюблюк привітав учасників гуртка з початком нового навчального року, відмітив ґрунтовні результати діяльності СНГ «Банківський аналітик» та зазначив переваги участі в ньому.

Марія Вільшанська, студентка групи ФБС – 41, як головний редактор однойменної газети «Банківський аналітик», відзначила, що газета має щоквартальний друкований випуск, у яких редактори відображають власні погляди на важливі події в банківській сфері та економіки загалом. Вже сформувалися певні рубрики, такі як: огляд проведених наукових заходів та здобутки гуртка, цікаві факти в галузі банківської діяльності, інтерв’ю із компетентними в тематиці випуску особистостями, кросворд економічної тематики та інше. Завершуючи,  Марія Вільшанська запросила учасників гуртка до участі у формуванні та випуску газети.

Також в ході проведення наукового семінару було розглянуто ряд організаційних питань, а також затверджено календарно-тематичний план -наукових заходів СНГ «Банківський аналітик» на 2015-2016 навчальний рік.

Завершуючи засідання, Голова гуртка Варга Марина побажала всім присутнім нових здобутків в своїх дослідженнях і вдалої праці в новому році.