Відбулася зустріч членів наукового гуртка «Банківський аналітик» з його випускниками.

Tuesday, 06 October 2015 09:07

Зі вступним словом виступила Голова гуртка Марина Варга, представивши присутніх на науковому заході, кураторів гуртка к.е.н., доцента Забчук Г.М.,  викладача Рудана, та випускників гуртка Оксану Засядько, Івана Шматька, Тараса Зелінського, Юлію Якименко та  Василя Павловича.

«Коли Ви закінчуєте університет і розсилаєте резюме по різних банках, то часто здається, що Ви нікому не потрібні без досвіду роботи. Однак, хто стукає - тому відкривають. Реально знайти  хорошу роботу в банківській сфері» - зазначила Оксана Засядько, яка  на даний час працює в Креді Агріколь Банку»головним спеціалістом відділу кредитування.

«Ніколи не жалійте про вибір професії! Завжди ставте перед собою цілі -  все є реальним! Завжди треба бути впевненим у собі, не боятись вільно вести дискусію, що є важливим у роботі в банку, і в цьому Вам допоможе гурток» - доповнив Тарас Зелінський, який на сьогоднішній день працює  в Укрсиббанку на посаді  менеджера з обслуговування юридичних осіб.

Усі випускники успішно реалізувалися у різних сферах економіки. Так, одні надають перевагу співпраці із фізичними особами, інші з юридичними, одним краще працюється із клієнтами, а іншим з документацією, проте не всі працюють банкірами, дехто долучився до викладацького складу, щоб готувати майбутніх успішних банкірів.

За круглим столом працівники ділилися досвідом пошуку роботи і подальшого кар’єрного росту, дружньо згадували студентські роки та давали поради на майбутнє.

Така зустріч стала чудовим мотиватором для гуртківців на майбутнє. Для усіх гурток «Банківський аналітик» був хорошим стартом, можливістю проявити себе, здобути комунікаційні навики, досвід дискусій і майстерність переконання. Кожен усвідомив для себе важливість самонавчання, самовдосконалення та роботи над собою, що згодом приведуть до переможного фіналу

Завершуючи засідання, випускники  висловили подяку кураторам гуртка і побажалаивсім присутнім нових здобутків у своїх дослідженнях і вдалої праці